Jak si vybrat správnou vířivku

1. Umístění vířivky

Vířivku lze používat jak doma, tak venku a téměř za každého počasí. Dodejme, že relaxace v horké vodě pod sychravým zimním nebem patří k hlavním důvodům, proč si lidé vířivky pořizují. Počítat však musíme s údržbou – zejména odstraňováním spadaného listí, hmyzu či trávy.

Vířivku doporučujeme ustavit poblíž vchodu, abyste při přecházení zbytečně nemrzli. A pečlivě zohledněte další 2 faktory – hmotnost vířivky vs. nosnost podloží. Informace o váze a rozměrech naleznete v sekci Technické parametry.

TIP: Vířivku Bali a další modely snadno vměstnáte na terasu, do interiéru rodinného domu i prostornějšího bytu!

2. Kolika lidem bude vířivka sloužit?

K dispozici jsou jak menší vířivky pro 2 až 3 osoby, tak objemnější modely, jež pojmou až 6 lidí! Nezapomeňte, že rozměry a objem mají velký vliv na celkový požitek z koupele a navíc se o vířivku budete občas dělit s přáteli. Pokud tedy nejste omezeni prostorem, vyplatí se investovat do rozměrnějšího modelu – ne náhodou vede v žebříčku prodejnosti vířivka VARADERO pro 4 až 6 lidí.

3. Vířivka pro soukromé, nebo komerční účely?

Většina našich vířivek spolehlivě obstojí nejen v domácím prostředí, ale i v areálech hotelů, lázní či koupališť. Pro komerční využití přesto doporučujeme větší modely pro 4–6 osob. Výborný dojem na své klienty uděláte vířivkou Hawai s luxusním designem nebo Swim Spa – bazénem a vířivkou v jednom.

4. Výbava a parametry

Počet, velikost a zacílení masážních trysek, stejně jako podvodní reflektory, obrazovka či přehrávač se podílejí na zážitcích a zdravotních účincích z vířivky. Před nákupem si proto porovnejte jejich parametry a funkcionality.

Ke standardní výbavě patří trysky pro masáž zad a páteře, v našich vířivkách si navíc dopřejete masáž stehen, chodidel nebo trapézových svalů. Součástí jsou podvodní LED osvětlení, přehrávač bluetooth, termofyt a schody, vybrané modely dále disponují rádiem s CD, HydroFall vodopádem přes polštářek nebo fontánkou.

5. Provozní náklady

Vedle pořizovací ceny se zaměřte na energetické nároky vířivky, z nichž odvodíme náklady na provoz. Ty se pochopitelně liší v závislosti na objemu a typu filtrace, čerpadla nebo čištění. Díky výborným izolačním vlastnostem, pískové filtraci a úsporné technologii ozonizace vody získáte s naší vířivkou prvotřídní a maximálně ekologické i ekonomické řešení!

 

Vířivka není nejlevnější záležitost, a proto si ji před nákupem přijeďte prohlédnout a vyzkoušet. K dispozici je vám náš showroom ve Frýdku-Místku a kvalifikovaný personál, který vám ochotně pomůže s výběrem nejvhodnějšího modelu.

Virivka

Jsme čeští výrobci, ne pouhá montovna.

Vířivky a swim spas od Alexa Spas vznikají pod rukama našich zkušených pracovníků. Podívejte se na úžasný proces tvorby skořepiny a další úkony, jejichž výsledkem je dokonalý kousek ve vašem privátním wellness.

Proces výroby

Líbil se vám tento příspěvek?
Pomozte nám jej šířit dále

Mohlo by vás zajímatvšechny články

Centrum Alexa:

Ten správný profesionál pro výběr vířívky či bazénu

Ukázat nabídku

Uvažujete o nové vířivce? Poraďte se s profesionály.

Domluvit konzultaci