Váháte mezi bazénem a vířivkou? Dilema vyřeší Swim Spa.

Dostatek místa pro rodinnou lázeň i plavecký trénink

Model Swim Spa 50 z našeho Alexa spa disponuje rozměry 550 x 220 x 147 cm, takže si v něm plnohodnotně zaplave 1 dospělý člověk, zatímco vířivou masáž si najednou dopřeje klidně 6členná rodina! Swim Spa přitom představuje – prostorovými nároky, cenou a realizací – výrazně úspornější řešení než klasický bazén. A jak si ukážeme níže, nenáročné jsou rovněž jeho provoz a čištění.

Trysky zajistí dokonalou masáž i psychickou úlevu

Co do kvality a účinnosti vodní masáže si přitom Swim Spa s vířivkami v ničem nezadají. O váš dokonalý požitek a relaxaci se postarají trysky a vzduchové trysky, masážní lehátko a moderní design. Zařízení je dále vybaveno LED osvětlením, ozónovým systémem pro dezinfekci a úsporným systémem čerpadel. Teplota vody bude vždy taková, jakou ji zrovna potřebujete, ať venku zuří mrazy, nebo vedra.

TIP: O blahodárných účincích vodní masáže pro tělo i psychiku čtěte více v článku Vířivky a zdraví.

S protiproudem pro olympijskou medaili

I při 5metrové délce můžete ve Swim Spa trénovat na olympijské závody! Nejúspěšnější česká plavkyně Simona Baumrtová, která plavání s protiproudem zařadila do svého tréninkového cyklu, o tom ví své.

A jak vlastně protiproud funguje?

Jde o zařízení, které s pomocí vodních a vzdušných trysek vytváří bublinkový proud, a tím i přirozený odpor. Ten můžete regulovat dle libosti, podle toho, zda si chcete užít masáž zad nebo intenzivní plavecký trénink.

Plavání bývá označováno za nejzdravější sport vůbec – procvičuje svalstvo celého těla, snižuje nadváhu, pomáhá při bolestech zad, kloubů, dýchacích potížích, odbourává stres. To vše bez zatěžování kloubů.

Jednoduchá údržba bez zazimovávání

A neposlední výhodou Swim Spa je jednodušší a levnější údržba, jež se obejde bez zazimovávání i nákladné bazénové chemie. Pokud míříte na delší dovolenou nebo chcete Swim Spa déle než 1 měsíc nepoužívat, zazimovat jej můžete. Pro vaši kondici i bezproblémový chod zařízení je však lepší využívat ho i přes zimu, čímž předejdete poruchám způsobeným zamrznutím vody aj.

 

Přijeďte si prohlédnout a vyzkoušet Swim Spa do našeho showroomu ve Frýdku-Místku.

Na vaši návštěvu se těší náš profesionální personál, který vám ochotně pomůže při výběru toho nejvhodnějšího modelu!

Virivka

Jsme čeští výrobci, ne pouhá montovna.

Vířivky a swim spas od Alexa Spas vznikají pod rukama našich zkušených pracovníků. Podívejte se na úžasný proces tvorby skořepiny a další úkony, jejichž výsledkem je dokonalý kousek ve vašem privátním wellness.

Proces výroby

Líbil se vám tento příspěvek?
Pomozte nám jej šířit dále

Mohlo by vás zajímatvšechny články

Centrum Alexa:

Ten správný profesionál pro výběr vířívky či bazénu

Ukázat nabídku

Uvažujete o nové vířivce? Poraďte se s profesionály.

Domluvit konzultaci