Vířivka

Vířivky

V naší nabídce najdete vířivky všech tvarů, velikostí a výbav. Navrhněte si přesně takovou, jaká vám bude vyhovovat funkčně i esteticky. Všechny naše vířivé vany Alexa spa jsou vyráběny v České republice s použitím těch nejlepších a nejkvalitnějších materiálů, komponentů a technologie.

Naši dodavatelé komponentů (Balboa, Koller, C-M-P, Lucitech) , byli s kvalitou naši výroby velmi spokojeni, což nás posouvá na přední místo výrobců vířivých van v Evropě. Na základě toho si troufáme dát i nadstandartní záruční dobu

  • 15 LET na konstrukci, jelikož je z kvalitní nerezi
  • 5 let na Akrylát
  • 2 roky na ostatní komponenty a veškeré elektro zařízení ve vířivé vaně.

 

Řada De Luxe

Představujeme exkluzivní řadu vířivek vybavených těmi nejlepšími funkcemi na trhu, navíc s možností umístění trysek a dalšího vybavení zcela na míru.

Řada Standard

Nekompromisní řada vířivek, která uspokojí vaše vysoké nároky na privátní relaxaci. Jednoduché ovládání v češtině a řada funkcí uspokojí celou rodinu.

Řada Plug-and-Play

Chcete relaxovat okamžitě? Pořiďte si kousek z řady Plug-and-Play připojitelný do klasické 230V zásuvky. Tyto vířivky jsou ideální pro vnitřní i venkovní provozy a umožňují snadnou instalaci nebo dokonce sezónní přemístění.

Uvažujete o nové vířivce? Poraďte se s profesionály.

 
Domluvit konzultaci