O nás

Jsme jedním z největších prodejců vířivek a swim spas na Moravě a ve Slezsku. Sídlíme ve Frýdku-Místku, kde najdete i náš showroom s kompletní nabídkou sortimentu, který si můžete přijet osobně prohlédnout a vyzkoušet.  

„Nemusíme být nutně největší. Stačí mi, když budeme nejlepší.“

– Marcel Karásek, zakladatel

Jsme specialisté na vířivky.

Jádrem našeho portfolia zůstávají kvalitní, vysoce komfortní vířivky pro 2, 4 až 6 osob, které vynikají moderním designem, velkým počtem masážních trysek, robustní konstrukcí odolnou vůči UV a chloru, ale i Bluetooth zařízením pro poslech hudby a osvětlením pro ještě dokonalejší relaxaci. Ať už plánujete používat vířivku v rodinném domě, nebo v bytě, vevnitř, nebo venku – u nás vždy najdete optimální model! Krom samotného prodeje vířivek  Vám rádi pomůžeme s jejich výběrem, dopravou, montáží i servisem.

tým

Čeká na vás tým těch pravých profesionálů!

Všichni naši zaměstnanci jsou perfektně proškoleni a poskytnou vám odpovídající servis. To stejné platí o montáži a následné údržbě vířivek. Těžíme ze zkušeností, které získáváme přímo při výrobě, takže naše vířivky známe opravdu do posledního těsnícího kroužku.

Pro koho nejčastěji vyrábíme?

Vířivky a swim spa jakož i poradenství a servis jsou určeny jak soukromým zájemcům, tak provozovatelům komerčních objektů – hotely, bazény, aqua parky, wellness centra, lázně a zdravotnická zařízení. Krom klasické vodní masáže naše vířivky využijete pro léčebné procedury jako aromaterapie a chromoterapie, jež kombinují příznivé účinky vody, vůní, světla a barev na lidský organismus a psychiku.

Otestujte vířivku na vlastní kůži.

Chcete si vířivku před objednáním osobně prohlédnout a vyzkoušet? Navštivte náš showroom ve Frýdku-Místku, kde vám odborný personál ochotně zodpoví vaše dotazy a pomůže s výběrem správné vířivky.

Showroom

Proč si vybrat vířivku právě od Alexa spa?

Profesionálové již 10 let

Přes 10 let se specializujeme na prodej kvalitních vířivek a swim spas. O vířivkách víme vše.  

Největší prodejci

Patříme k největším prodejcům vířivek a bazénů na Moravě a ve Slezsku. Celkem přes 2000 prodaných kusů od roku 2007.  

Showroom

Provozujeme vlastní rozlehlý showroom ve Frýdku-Místku, kde je možné vířivky nejen prohlédnout, ale také otestovat.

Poradenství a montáže

Odborné poradenství, montáž i servis zdarma jsou samozřejmou součástí našich služeb.  

Velký sortiment

V nabídce máme jak modely pro dvojice, rodinné vířivky, luxusní vířivky s pokročilými funkcemi i epické swim spas.  

Kvalifikovaný personál

Vířivkám rozumíme, protože je sami vyrábíme. Naši zaměstnanci jsou zde pro vás a poradí ve všech situacích.

Jak k nám dostanete?

Náš showroom se nachází ve Frýdku-Místku, na ulici Na Konečné 2397, poblíž silnice č. 56 vedoucí do Frýdlantu nad Ostravicí. Při výjezdu z Frýdku-Místku po silnici II. třídy č. 56 sjeďte na křižovatce V Kunčičkách u Bašky, následně ihned odbočte doprava, pokračujte cca 200 m a zabočte doprava. Na dalším rozcestí se dejte znovu doprava  . Následně přijedete k rodinným domům, kde se dáte první odbočkou vpravo, až se dostanete k naší prodejně. Při jízdě z Frýdlantu nad Ostravicí po silnici II třídy č. 56 zabočte na křižovatce v Kunčičkách u Bašky vlevo. Následně ihned odbočte doprava, pokračujte cca 200 m a zabočte doprava. Na dalším rozcestí se dejte znovu doprava, čímž se dostanete přímo k naší prodejně.

SHOWROOM:

Na konečné 2397. Frýdek-Místek

Přijďte se za námi podívat. Jsme zde od 9:00 – 16:00 Po – Pa.

Centrum Alexa:

Ten správný profesionál pro výběr vířívky či bazénu

Ukázat nabídku